Munkássága:
1961 – Táncol a tápiószecsői Hagyományőrző Népi együttesben
1969 – 1971 – Gondnok, Kellék táros a Tápiószecsői Damjanich Művelődési Házban
1971 – 1982 – a Tápiószecsői Damjanich Művelődési Ház művészeti előadója, majd 1982 – 2011 igazgatója.
1970 évektől a hagyományokról, a településről 8 milliméteres filmeket, hangfelvételeket, videókat készít.
Jelenleg a tápiószecsői Családi Fészek Néprajzi Múzeumban a tárgyak leírásának elkészítését, hangrögzítését, és Tápiószecső népdalainak felvételét végzi.
1974-1991 – munka mellett táncoktató
1991-től jelenleg is a Hagyományőrző Népi Együttes vezetője.
1997 – Ofella Sándor Alapítvány Kuratórumának Elnöke, mely 2011-től fenntartja a Hagyományőrző Népi Együttest, 2013 – tól működteti a Családi Fészek Néprajzi Múzeumot, mely a nagyközség legtöbb eseményét lebonyolító Kulturális színtér.
Díjjak:
1975 – Kulturális Minisztérium, Eredményes Munkájáért Miniszteri dicséretben részesítette a táncművészet terén végzett tevékenységéért.
1977 – A tápiószecsői Damjanich Művelődési Ház Kiváló Művelődési Otthon címet nyert.
1986 – A Magyar Népköztársaság Minisztertanács Kiváló Munkáért kitüntetőjelvényt adományozott.
2000 – A Pest megyei Önkormányzat elnöke dicséretben részesítette a „szép korúakért” végzett tevékenységéért.
2005 – Pest Megye Önkormányzat – Pest Megye Művészeti díjban részesítette.
2007 – A köznevelés területén és iskolarendszeren belüli tevékenységükért, a művelődési házban végzett tevékenységükért, Pest megye közművelésében végzett kiemelkedő munkájukért, a Magyar Népművelők Egyesület Pest megyei Szervezete elismerése jeléül FEKETEDIÓ díjat adott a Tápiószecsői Damjanich Művelődési Ház kollektívájának, valamint vezetőjét a Pest megyei Népművelők Egyesület 6. számú örökös tagjává választotta.
2009 – Wlassics Gyula díjjat adományozott a Magyar Köztársaság Oktatási- és Kulturális Minisztere.
2020 – A tápiószecsői Polgármesteri dicséretben részesült,
2020 – A Tápiószelei Blaskovich Múzeum Baráti Köre Egyesület Tápió mentéért Kuratóriuma, Tápió mentéért-díj „ A Tápió mentét és a magyar néprajztudományt is gazdagító tápiószecsői folklórkincsnek és Ofella Sándor szellemi örökségének őrzéséért, átörökítéséért, az Ofella Sándor Hagyományőrző Népi Együttes művészeti vezetéséért, a Családi Fészek Néprajzi Múzeum létrehozásáért, az ott zajló, a Tápió-vidék egészén népszerű értékőrző programok szervezéséért, ifjúságnevelő, közösségépítő tevékenységéért, több évtizedes települési, térségi és Pest megyei népművelői munkásságáért.”